Головна > Умови користування сайтом

Дякую за відвідування нашого веб-сайту!

Будь ласка, прочитайте умови та правила користування веб-сайтом, перш ніж почати ним користуватися. Починаючи користуватися нашим веб-сайтом, Ви визнаєте умови, зазначені нижче. Умови користування можуть змінюватися, тому періодично переглядайте їх знову. У разі Вашого небажання прийняти дані умови, Ви не маєте права користуватися даним веб-сайтом.

1. Авторське право

Власником даного веб-сайту є компанія Skyworth. Вся інформація: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії та зображення захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права». Ви погоджуєтеся дотримуватися прав і обмежень, прийнятих на даному сайті. Skyworth дозволяє скачувати інформацію із сайту тільки в тому випадку, якщо Ви:

  • будете використовувати скачаний і / або видрукуваний матеріал в особистих, а не в комерційних цілях;
  • не будете модифікувати скачаний і / або видрукуваний матеріал чи вносити в нього будь-які правки;
  • будете зазначати авторське право Skyworth на скачаний і / або видрукуваний Вами матеріал.

Будь-яке інше копіювання чи використання інформації з сайту в інших електронних або друкованих джерелах без згоди Skyworth забороняється. Якщо Вам буде потрібен дозвіл від Skyworth на використання інформації з сайту чи встановлення посилання на нього з Вашого веб-сайту, надішліть запит.

2. Зміст сайту

Skyworth прагне в міру можливості забезпечувати точність і коректність інформації, доступної на веб-сайті. При цьому Skyworth не гарантує точність, своєчасність і повноту всіх даних, опублікованих на веб-сайті. Всі пропозиції не є обов'язковими. Ви погоджуєтеся з тим, що Skyworth має право вносити зміни до змісту чи технічніх специфікацій в будь-якій частині веб-сайту і в будь-який час на розсуд компанії. Ви допускаєте, що такі зміни можуть ускладнити ваш доступ до веб-сайту або зробити його неможливим.

3. Посилання

Веб-сайти або сторінки, на які даються посилання, служать винятково інформаційним цілям і не рецензуються Skyworth. Skyworth не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках чи веб-сайтах, що належать третім особам, так само, як не несе відповідальності за будь-які збитки, що виник у користувача в результаті відвідування даних веб-сайтів за зазначеними посиланнями.

4. Конфіденційність інформації

Під час відвідування даного веб-сайту Skyworth може запитувати ваші персональні дані, до яких відносяться: Ваше ім'я і контактна інформація, дата народження, місце роботи й Ваша посада, дані кредитної картки, дати заїзду та виїзду, Ваші переваги при поселенні в готелі. Ваші персональні дані можуть бути використані з метою надання необхідних Вам послуг: бронювання номерів, членство в Програмах лояльності, розсилання новин і спеціальних пропозицій. Ваші персональні дані також можуть бути використані для поліпшення якості послуг, проведення маркетингових досліджень, розсилання запрошень і інформації про нові. Skyworth дотримується правил конфіденційності. Інформація може бути надана третім особам у виняткових випадках, передбачених чинним законодавством України, тільки з Вашої згоди.

5. Інша

Skyworth не несе ніякої відповідальності за функціонування веб-сайту і не дає гарантії, що веб-сайт буде працювати без перерв чи без збоїв, а також, що дефекти будуть усуватися. Skyworth не гарантує сумісності Вашого комп'ютерного устаткування з веб-сайтом, а також не несе ніякої відповідальності за стан телефонних ліній та обладнання, що забезпечує Вам доступ до веб-сайту. Інформація, яку надаєте Ви, не повинна містити віруси, «троянських коней», «хробаків» чи інших програм, що мають деструктивну функцію.