Головна > Офіційні партнери
КУПУЮЧИ ОФІЦІЙНУ ТЕХНІКУ SKYWORTH, ВИ ГАРАНТОВАНО ОТРИМАЄТЕ:

Високоякісний преміум продукт з гарантією виробника

Компанія Skyworth Digital Holdings Co., Ltd вже близько 30 років постійно працює над вдосконаленням якості своїх продуктів. Інвестуючи в розвиток та дослідження новітніх технологій, з постійною модернізацією своїх виробництв, компанія Skyworth безупинно покращує свої позиції, що дає можливість споживачам відчути неперевершений рівень якості та комфорту у повсякденному використанні. Завдяки дбайливому відношенню до якості матеріалів, новітнім технологіям та величезному досвіду у виробництві продуктів Skyworth Digital Holdings Co., Ltd, компанія стабільно утримує лідерські позиції в сегментах побутової електроніки, телевізорів, холодильників і пральних машин, кліматичних систем, цифрових приставок, систем безпек.

Інформаційну підтримку та сервісне обслуговування в офіційних сервісних центрах

Мережа професійних та авторизованих сервісних центрів по всій території України, дозволяє компанія Skyworth Україна надавати якнайшвидшу сервісну допомогу власникам офіційної продукції та відчути високий та якісний рівень сервісного й гарантійного обслуговування. Високий рівень якості продукції Skyworth мінімізує відсоток сервісних звернень та не зважаючи на це, ми постійно піклуємося про ефективну роботу всієї сервісної мережі забезпечуючи постачання комплектуючих для всіх продуктів, представлених в Україні, щоб максимально зменшити строки обслуговування. У разі виникнення будь-яких запитань споживачі можуть скористатися послугами лінії інформаційної підтримки, що працює з 10 до 17 (з понеділка по п’ятницю). Оператори лінії підтримки – це професіонали своєї справи, що володіють усією необхідною інформацією та допоможуть знайти відповіді на всі нагальні питання.

Повну локалізацію продукції до українського ринку

Основною метою Skyworth Україна є створення товарів, повністю адаптованих для потреб та особливостей українського ринку, забезпечуючи неперевершений комфорт та позитивний досвід у використанні продуктів компанії. З цією метою Skyworth Україна створює українське програмне забезпечення, унікальні сервіси та контент, що робить використання технологічних розробок компанії інтуїтивно зрозумілим та простим у користуванні.