Головна > Новини > Skyworth представляє пральні машини з технологією 7 MOTION

Продовжуючи покоління науки та інновацій, побутова техніка Skyworth представляє пральні машини з технологією 7 MOTION

Це серія пральних машин, яка має ексклюзивну технологію. 7 Motion – 7 різних унікальних видів обертання барабану під час циклу прання.

Падіння, Розпушування та Викручування, Скрабування (імітація розтирання руками), Тривимірне скручування, Легке погойдування та Легке замішування. З точки зору охорони здоров’я, пральні машини Skyworth мають найвищі показники видалення забрудників.

Використовується інверторний двигун Direct Drive (Прямий Привід) 5го покоління з конверсійним контролем частоти обертання є більш точним та цикл прання проходить постійний моніторинг системою крок за кроком застосовуючи процесри з 64 бітною архітектурою ARM.

Надточний контроль частоти та напрямку обертання барабану відтворює ефект ручного прання під час циклу програми та змінює алгоритми в залежності від властивостей типу тканини та кількості завантаження. Найделікатніші речі також можуть бути випрані у пральній машині.

Прання 7 motion створює ефект ручного прання та зберігає властивості найніжніших та найм’якіших тканин з класом ефективності прання А.

Можна не використовувати професійну хімчистку коли Ви маєте її вдома.