Головна > Новини > В Україні з’явився новий конкурент в категорії OLED!

В Україні з’явився новий конкурент в категорії OLED smart телевізорів – SKYWORTH OLED 55S81 AI Dolby Vision/Atmos.

Кожен, хто шукає OLED екран у наш час, швидше за все, зверне увагу.

Представлений 55-дюймовий розмір моделі Skyworth OLED, безумовно, коштує на рівні з такими екранами як QLED від Samsung або OLED від LG. Чи зможе він конкурувати за продуктивністю?

 

Skyworth використовує найновішу смарт-платформу Android TV 10 це означає найширшу підтримку додатків, функціональність Google та інтеграцію Google Assistant з функцією голосового керування Hands Free.

Екран з роздільною здатністю 4К UHD, при цьому користувач отримає не лише базову підтримку HDR та HLG, а й динамічні формати DOLBY VISION та HDR10+, які можна знайти тільки в моделях преміум-класу.

Дисплей має вражаючу частоту оновлення 120Гц та технологію Crystal Motion OLED, що збільшує оновлення до 240Гц. Підтримується VRR (змінна частота оновлення). Для тих, хто чекає на бездоганну плавність зображення модель перевершить всі очікування. 

 

Пікова яскравість «1000 ніт» приблизно вдвічі більш яскравий, ніж інші типи екранів.

 

Запатентований процесор зображення Chameleon Extreme 2.0 опрацьовує та покращує зображення навіть відео з низькою якістю.

Фірмова функція SOBIF (Компенсація залишкового зображення) при якій штучний інтелект має алгоритми розпізнавання нерухомих зображень і логотипів та їх подальшу обробку. Локальне регулювання яскравістю та автоматичні функції діагностики, OLED компенсації та відновлення, які забезпечують довговічність пристрою та бездоганну якість зображення.

 

З OLED-телевізором SKYWORTH користувач отримає найвищу продуктивність зображення з коробки зі справжнім чорним завдяки Pixel Dimming (пікселі, які повністю вимикаються) і «нескінченним» контрастом між світлими та темними ділянками екрана та швидкий потужний Смарт ТВ з безмежним функціоналом.