Головна > Новини > Абсолютно нова та вдосконалена система

Android TV 10 - абсолютно нова та вдосконалена система

SKYWORTH G3A AI - 1й в Україні телевізор з найновішою ліцензійною  операційною системою Android TV 10, вам може бути цікаво дізнатися,  які нові функції Android TV 10 приносить із собою.

Управління пам'яттю

Android TV Q підтримує динамічні розділи - систему розділення простору користувача, яка може створювати, змінювати розміри та знищувати розділи під час роботи. Простими словами, ми можемо назвати це «Управління пам'яттю». Керування пам’яттю - це функція, яка відповідає за розподіл та управління оперативною пам’яттю пристрою, відстеження стану кожного місця пам’яті, виділеного або вільного, для забезпечення ефективного використання пам’яті. Таким чином, споживачі можуть комфортно та без очікувань переглядати фільми, спортивні події або використовувати свої улюблені програми та додатки з безмежним фукціоналом Android TV та Gogle Play Store.

Покращений режим енергозбереження

Починаючи з Android 6.0, Google представила функцію енергозбереження під назвою «Doze» («режим сну та швидкого завантаження»), який дозволяє пристроям переходити в режим надзвичайно низького споживання енергії в режимі очікування. Здатність Android виконувати кілька завдань, підтримуючи роботу кількох програм і служб у фоновому режимі, навіть коли вони не використовуються, вимагає багато енергії, а функція енергозбереження є, таким чином, благом, коли йдеться про збереження електроенергії. В останньому оновленні Android TV 10 передбачено значно покращений режим енергозбереження, який є "більш практичним та енергоефективним, ніж будь-коли раніше".

Перегляд відео

SKYWORTH Android TV 10 смарт-телевізор має вбудовану підтримку технології AV1 для економії даних. Новий відеокодек AV1 розроблений спеціально для того, щоб допомогти компаніям або приватним особам ефективно передавати високоякісне відео через Інтернет. Потокове передавання відеовмісту на смарт-телевізорах вимагає абсолютно меншої пропускної здатності, а це означає, що оператори зможуть доставляти глядачам високоякісний контент, навіть якщо пропускна здатність обмежена. А користувач комфортно переглядати відео навіть при низькій швидкості інтеренет з’єднання.

 

 

Безпека даних та конфіденційність користувачів

Android TV 10 має функцію шифрування пам’яті за допомогою технології AES (Advanced Encryption Standard), яка вимагає від усіх пристроїв, що працюють та під’єднуються, використання програмних шифрів Adiantum для захисту даних та конфіденційності користувачів. Adiantum - це нова криптографічна технологія, призначена для того, щоб усі пристрої могли бути зашифровані.

Покращено медіа та графіку

Останнє оновлення Android TV 10 має значно покращені медіа та графіку. Вже багата на графіку екосистема отримала більше зручностей та покращень візуального інтерфейсу.

Продуктивність та ефективність

За допомогою Android TV 10 Google надав безліч функцій підвищення продуктивності ОС. Приносить з собою покращення швидкості роботи сиситеми та обробки медіаданих.

 

SKYWORTH AndroidTV -

Більше ніж просто Smart TV