Главная > О компании
SWoffice logo_skyworth

SKYWORTH Group Limited є провідним постачальником унікальних передових і розумних технологічних рішень. З 2000 року компанія котирується на Гонконзькій фондовій біржі (HKG: 0751). Заснований у Гонгонгу в 1988 році, сьогодні SKYWORTH є провідним міжнародним брендом кольорових телевізорів та побутової техніки, провідним брендом у індустрії дисплеїв і входить у трійку світових лідерів постачальників платформи Google Android TV.
Телевізійна продукція SKYWORTH експортується в більш ніж 100 країн і регіонів, що демонструє рішучість бренду пропонувати передові на ринку дисплеї та технології штучного інтелекту перед міжнародною аудиторією.
SKYWORTH Group зі штаб-квартирою в Шеньчжені, «Кремнієва долина» Китаю, пропонує споживчу електроніку, дисплеї, телевізори, цифрові приставки, системи безпеки, мережевий зв’язок, напівпровідники, холодильники, пральні машини, кондиціонери та світлодіодне освітлення. Діяльність Групи розширилася по всьому світу.
Підтримано понад 100 національних дослідницьких проектів, у тому числі Національну програму досліджень і розробок ключових технологій, Національний демонстраційний проект індустріалізації високих технологій основних на електронних пристроях, високоякісних генеричних мікросхем та базового програмного забезпечення та Національний електронний фонд. SKYWORTH був обраний як перша в країні компанія демонстраційних проектів розумного виробництва.
Засновник SKYWORTH: Стівен Вонг - * «Не чекайте слушної нагоди; створіть її» — це цитата Джорджа Бернарда Шоу.

БІЛЬШЕ 30 РОКІВ ДОСВІДУ ТА ІННОВАЦІЙ
ТОП 5 СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ
1988

Skyworth Group була заснована в Гонконгу у Квітні

1995

Нагороджена як підприємство з найвищою класифікацією AAA у Китаї.

1999

Заснований дослідний центр Skyworth Lab у Силіконовій долині Каліфорнія, США
У 2000 компанія зареєстрована на фондовій біржі Гонконгу (код акцій: HK0751).

2001

Перша виробнича лінія рідкокристалічних LCD дисплеїв.

2002

Skyworth Overseas Development здобула нагороду TDC «За заслуги в експорті».

2006

Розроблено перший телевізор із функцією Time Shift (Пауза прямого ефіру).

2007

Skyworth Group стала партнером і спонсором аерокосмічної галузі. Телевізори Skyworth, системи безпеки та захисту були нагороджені як спеціальні продукти для космічних кораблів.

2008

№ 1 на ринку Китаю як за обсягом, так і за доходом (згідно зі звітом GFK). Skyworth отримав титул «Найцінніший бренд електронної промисловості Китаю».

2013

Випустив перший у світі телевізор із повнокольоровою гамою та перший OLED у Китаї.

2015

SKYWORTH у Німеччині придбав бренд Metz Germany та вийходіть на ринок ЄС

2016

Компанія SKYWORTH разом з компанією DVA Group, офіційно розпочала роботу в Україні.

2018

На конференції CES Скайворс презентувала свої найновіші розробки у галузі: запустила широкоекранну екосистему зі штучним інтелектом AIOT SwaiotTM - розумний дворецький «TrendsAITM» та телевізор серії SwaiotTM CENTER

2021

Компанія Skyworth має 9 власних заводів виробницта в Китаї, Монголії, Індонезії, Німеччині, Південній Африці та 7 науково-дослідних центрів.
Skyworth вsпустиd перший 8K OLED-телевізор з використанням Skyworth Acoustic Glass Sounding і перший телевізор OLED-трансформер.

ПОТУЖНОСТІ ВИРОБНИЦТВА
Guan
Гуанджоу, Китай
Chuch
Чучжоу, Китай
Indo
Індонезія
Kuin
Куіншин, Китай
Mongo
Монголія
Germ
Німеччина
Shenj
Шенчжен, Китай
Africa
Південна Африка
Nanjing
Нанкін, Китай
КЕРУЙ МАЙБУТНІМ