Якщо ви володієте моделлю SKYWORTH G6 або G7, то у вас дома цікавий і розумний друг. Заряджений офіційним Android TV 6.0 Marshmallow ваш улюбленець завжди готовий надати доступ до будь-яких цікавих фільмів, телевізійних шоу та ігор, ресурсів Google Play, YouTube та улюблених додатків – а це Безмежні Розважальні Можливості на одному великому екрані! Крім того повний голосовий контроль з підтримкою Української, Англійської та Російської мов!


 

 

Голосове управління Натисніть кнопку мікрофона на пульті та просто скажіть назву улюбленого фільму,ім’я актора, або бажаний додаток – і телевізор сам здійснить пошук і запропоную вибір результатів! Наприклад, “Парк Юрського періоду”, “молодіжні комедії” або “прогноз погоди на завтра”,  “курс валют”.


 

 

Chromecast built-in Дозволить легко відтворювати контент з екрана вашого смартфону Android, iOS чи комп’ютерів Mac і Windows з повним звуковим супроводом на великому екрані телевізора Skyworth!Тепер ви легко зможете поділитися вашими емоціями із великою компанією. Просто відкрийте програму з підтримкою Google Cast і натисніть кнопку трансляції

 


 

 

Google Play Запросіть друзів пограти в улюблену гру. Мчати по гоночній трасі й досліджувати загадкові руїни набагато цікавіше разом. Запросіть ще друзів, а замість геймпаду використовуйте телефони або планшети Android.

Або обирайте Ваші улюблені програми на великому екрані. Відкрийте для себе колекцію додатків в Google Play: фільми, серіали, музика, радіо і багато іншого.


 

Обирай свій Skyworth з Android TV

Дизайн Витончений дизайн, виконаний в металі. Техніка ніколи не була настільки довершеною. Кожна металева деталь пройшла через 24 процедури обробки щоб стати досконалою. Корпус глибиною 7 мм не залишить естетам шансу не здивуватися.

Skyworth G6


 

Skyworth G7

Dolby Sound + Digital Theatre Systems Телевізор підтримує найсучасніші стандарти обробки High-End звуку. А автоматичне підлаштування телевізора під параметри кімнати зробить відтворення бездоганним. 

В конструкції саундбара передбачено два потужних широкосмугових динаміки і два окремі динаміки для високих частот.
Кожний динамік має підвіс на двох спеціальних гумових амортизаторах, що виключає будь яку резонацію корпусу.
Ви думаєте що для ефекту кінотеатру вдома вам потрібні великі звукові системи?
Спочатку послухайте звук із тендітних корпусів телевізорів

Skyworth G6

 

Skyworth G7

 

Основні переваги

  • Висококонтрастна 4K IPS матриця із підтримкою HDR 10
  • Преміальний, повністю алюмінієвий металевий корпус (7мм глибина) і ніжки. Доступний в кольорах – чорний, срібло, рожевий. Вузькі рамки навколо екрану – 7,6 мм.
  • Новітній Android 6.0 з унікальним українським інтерфейсом, ліцензійний Google і  Google Play Market.
  • Повне дистанційне управління голосом.
  • Повний набір комутаційних портів, сумісність із DLNA мережами і підтримка зовнішніх накопичувачів до 3 ТБ.
  • Вбудований Hi-End саундбар потужністю 25Вт від SkySound – ефект кінотеатру у Вас вдома!