Skyworth Е3 – молодша SMART модель компанії,  що легко задовільнить вимоги “просунутих” користувачів і одночасно не стане складною в налаштуванні і повсякденному користуванні для “початківців”. Оригінальний, легковпізнаваний дизайн з лого Skyworth й офіційною SMART оболонкою Opera, що наповнює телевізор безліччю різноманітних мультимедійних функцій і розваг.

Дизайн Класично чорний корпус, виконаний з якісних матеріалів, що вдало поєднається з будь-яким інтер’єром. Корпус телевізора, що відповідає високим нормам виготовлення, в поєднанні з тонкими рамками екрану не відволікатиме навіть при повсякденному користуванні та забезпечить естетичне задоволення.

Екран У телевізорі використано високоякісну IPS матрицю із LED підсвіткою. Це забезпечує високу контрастність і реалістичність кольорів, надзвичайну глибину чорного і білого відтінків в швидких і висококонтрастних сценах із функцією Dynamic Contrast Ratio. Роздільна здатність моделі Skyworth 32E3 відповідає стандарту “HD ready”, а для моделі Skyworth 43E3 – “Full HD”.

Звук Потужні звукові системи (7Вт + 7Вт) виконані за технологією саундбару і змонтовані на спеціальних гумових підвісних кріпленнях в середині корпусу, що забезпечать якісне відтворення звуку з підтримкою формату Digital Theatre Systems (DTS). Слід відзначити високий рівень технологічного виконання динаміків. Навіть потужний звук ви почуєте без погіршення якості та резонацій від корпусу телевізора.
Opera Smart Всесвітньо відома платформа, що надає змогу встановлення більш ніж 800 різноманітних додатків та підтримує популярні місцеві ресурси. Проста та зручна система керування Smart оболонкою повністю локалізована для України. Для користувача передбачено швидкий доступ до популярних в Україні бібліотек кіно- та іншого медіа-контенту, YouTube, IP телебачення. Внутрішня пам’ять телевізора завжди може бути розширена просто застосуванням зовнішнього накопичувача, що особливо стане у нагоді, коли ви захочете записати улюблену телепередачу за вашої відсутності вдома, або для користування зручною функцією “Машина часу“, яка дозволяє “перемотку назад” ефірних телепередач, що ідуть в режимі реального часу.

 

Основні переваги

  • Новітня IPS матриця із LED підсвіткою в діагоналях 32″ (HD), 43″ (FHD)
  • Нова Opera Smart оболонка із легким доступом до всіх програм, виходів, налаштувань і функцій із єдиного вікна. Висока обчислювальна здатність (1,2 Ghz QuadCore, 1GB ОЗУ, 8GB ПЗУ)
  • Dynamic Contrast Ratio
  • Всі можливі кодеки включно із HTML 5, а також підтримка формату звуку Digital Theatre Systems (DTS)
  • Всі можливі тюнери на борту DVB-T/T2, DVB-C, DVB-S2 + CI слот
  • Підтримка DLNA і зовнішніх накопичувачів.

Підтримка всіх можливих форматів мовлення для вас: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2, DVB-T, що досить зручно у використанні, без додаткових пультів дистанційного керування та іншого обладнання, в будь-якому регіоні Ви завжди матимете доступ до якісного сигналу. За потреби можливе використання CI слоту. Повний набір комутаційних портів (RG45, USB, HDMI, Компонент) зробить легким підключення будь-яких сторонніх медіа-програвачів або ваших локальних мережевих накопичувачів.
Зручне відтворення контенту з екрана ваших мобільних пристроїв на екрані телевізора із функцією Miracast чи Chromecast.

Комерційне використання

Skyworth дозволяє інтенсивне використання телевізора в режимі роботи 16 годин на добу і підтримує гарантію на свою продукцію при експлуатації пристрою в комерційних цілях – в ресторані, готелі або публічній зоні.