Skyworth Digital Holdings Co., Ltd

Компанія Skyworth входить в 5ку світових лідерів-виробників побутової техніки, і беззаперечно займає перше місце на внутрішньому ринку Китаю серед виробників преміальних LED-OLED телевізорів (за даними агенції GFK). Компанія заснована в 1988 році. Головний офіс розташований в районі Shenzhen High Tech Industrial Park, що відомий як «Силіконова долина» Китаю. В компанії працює більше 40 000 співробітників.

Структура

Skyworth – це велика високотехнологічна група компаній, що займаються дослідженням, розробкою і виробництвом таких продуктів, як побутова електроніка, дисплеї, холодильники і пральні машини, кліматичні системи, цифрові приставки, системи безпеки, напівпровідники, світлодіодне освітлення, автозапчастини. Також, до холдингу Hong Kong Skyworth Digital Holdings Co., Ltd входять більше 10 промислових компаній, 3 великих логістичні центри, 9 виробничих баз і 7 науково-дослідних інститутів. Разом з 41 дочірнім підприємством, 211 офісами, і більше 20 000 працівників в країнах Європейського Союзу, Південно-Східной Азії, Південній Америці, США, Японії та на Близькому Сході, компанія Skyworth створила ефективну систему дистрибуції та обслуговування для своїх клієнтів в усьому світі.

 Досягнення

З 2000 року акції компанії доступні на фондових біржах Гонконгу (під номером HK00751) і Шеньчженя (під номером SZ000810). Skyworth входить до п’ятірки основних світових телевізійних брендів з показником 17 млн. одиниць в 2016 році і займає перше місце в Китaї впродовж ряду років (за даними авторитетного Market Consulting Institute IHS Inc, United Kingdom https://ihs.com/), а з 2015 року входить в першу десятку світових виробників розумної електроніки і техніки для дому за даними американської агенції Bloomberg. В 2016 році вартість бренду Skyworth за сукупною вартістю акцій оцінюється в 68.423 млрд юанів (10 млрд.$). Бренд Skyworth орієнтований на якість, з використанням останніх технічних інновацій і постійної модернізації своїх виробництв. Це забезпечується власною дослідницькою діяльністю, впровадженням власних патентів, і дозволяє утримувати перші місця в індустрії за критеріями:

№1 на ринку Китаю в категоріях телевізори, телевізори 4K, цифрові приставки;

найвищий стійкий прибуток в індустрії виробництва LED-OLED телевізорів;

найбільша кількість щорічних патентів.

Безліч продуктів бренду удостоїлися престижних нагород національного й світового рівня. Компанія неодноразово відзначалася однією з найшанованіших й авторитетних премій iF design awards. А також багато років поспіль отримує нагороди Red Dot Design Award за визначну якість і особливі досягнення в дизайні товарів широкого споживання.

 

 Благодійність

Компанія Skyworth – соціально відповідальна компанія, яка надає благодійну допомогу суспільству. Протягом останніх років вона передала понад 120 млн. юанів для національних і світових благодійних організацій.

 Мета

В 21 сторіччі Skyworth планує акцентувати свою увагу на вдосконаленні і розширенні серій цифрової домашньої електроніки, надавати користувачам все більш широкі можливості та запропонувати комплексні рішення для гармонізації і впровадження передових технологій в кожному домі. Ми прагнемо щоб сотні мільйонів сімей по всьому світу могли насолоджуватися чудовим і цікавим життям завдяки доступним технологіям.

В Україні Скайворс ексклюзивно представляє Генеральний Імпортер – DVA TECH LLC, що входить в группу компаній DVA. Більше за посиланням www.dva.tech